Galeria hoteli » Egipt » Hurghada » Titanic Beach

Titanic Beach
Rekomendacja
100 %
Ocena ogólna
Ocena wyżywienia Ocena pokoi Ocena położenia

Sprawdź cenę / Zarezerwuj Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Nasza opinia o hotelu:

Bardzo dobry hotel, obsługa serwis no i przede wszystkim mnóstwo zjeżdżalni - polecamy. Naszym zdaniem jeden z najlepszych w Hurghadzie z tak dużą ilością zjeżdżalni.

    Użytkownik maciekt w dniu 2013-06-28 10:56:16 dodał opinię: Ocena wyżywienia: Ocena pokoi: Ocena położenia:

    Idealny hotel na wakacje z dziećmi. Duży teren, co powoduje, że nigdzie nie ma tłoku. Leżaki dostępne zarówno przy basenach, na terenie aqua-parku jak i na plaży. Dla dzieci duży brodzik, 2 łagodne zejścia do głównego basenu no i oczywiście atrakcje w aqua-parku - specjalny statek ze zjeżdżalniami. Jest również plac zabaw usytuowany blisko brodzika. Niesamowite jest w tym miejscu morze, gdzie można iść w jego głąb przez ponad kilometr mając wodę po kolana a w czasie odpływu po kostki. Dla amatorów pływania w morzu należy się udać na koniec kilometrowego pomostu (można pojechać bezpłatnym busikiem) i tam już można podziwiać rafę i kolorowe rybki. Pokoje komfortowe, duże i czyste. Suszarka, lodówka, bezpłatny sejf. Duży balkon. Jedynym mankamentem to brak różnorodności wyżywienia. Posiłki smaczne acz nie za bogate. Mały wybór dań. Obsługa miła, pomocna i często mówiąca po polsku.

    Użytkownik kasiaw. w dniu 2013-06-27 10:08:25 dodał opinię: Ocena wyżywienia: Ocena pokoi: Ocena położenia:

    idealny dla rodzin z dziećmi - które uwielbiają zabawę w basenach i na zjezdzalniach. znajdzie się coś dla mniejszych jak i większych- statek do zabawy w basenie, czy zjeżdzalnie " w podskokach";-) hotel duży, przestronny. nie było nigy problemu z leżakami przy basenach. obsługa hotelowa miła, nawet w języku polskim-). jedynym mamnkamentem wg Nas było jedzenie- mało różnorodnosci- skąpo z owocami morza.....Pokoje hotelowe duże, z dużym wygodnym łóżkiem.Super taras- idealny na gorące wieczory;-). Morze - atrakcja przypływów i odpływów- można było robić sobie b. długie spacery w głab morza i podziwiąc kolorowe rybki i pełzające skorupiaki ;-). polecamy ;-)

Kontakt

WYSZUKIWARKA HOTELI

Hotel
Państwo
Region
E-mail Facebook

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KRAJ