Galeria hoteli » Hiszpania » La Palma » Teneguia Princess Spa

Teneguia Princess Spa
Rekomendacja
100 %
Ocena ogólna
Ocena wyżywienia Ocena pokoi Ocena położenia

Sprawdź cenę / Zarezerwuj Zadaj pytanie Zadaj pytanie
Nasza opinia o hotelu:

Malowniczo położony na klifie, piękne widoki na ocean, rozległy teren, duże baseny, zadbany ogród, mnóstwo zieleni. Bardzo dobra kuchnia. Polecany dla osób szukających ciszy i spokoju. Hotel starszy, ale zadbany. Na miejscu możliwość dopłaty do wyremontowanych pokoi tylko dla dorosłych.

    Użytkownik Ludmiła czerwiec 2016 w dniu 2016-07-26 00:29:44 dodał opinię: Ocena wyżywienia: Ocena pokoi: Ocena położenia:

    Fantastyczny. Przestronny,utrzymany na wysokim poziomie z pięknymi widokami,zadbanymi ogrodami bogatymi w różnorodną roślinność.Zgotowano nam sympatyczne powitanie częstując zimnymi napojami, owocami oraz obdarowano słomkowymi kapeluszami, które później przydały się jako ochrona przed silnym słońcem. Pokoje duże gustownie urządzone.Obsługa hotelowa oraz kelnerzy sprawnie i z życzliwością służyli nam pomocą.10 basenów zapewniało nam możliwość swobodnego pływania. Wystarczająca ilość leżaków w miejscach specjalnie zacienionych niwelowała obawę nieznalezienia wolnego miejsca do opalania.Wieczorne animacje dostarczały nam świetnej zabawy.Wszystkim polecam ten hotel. Na lotnisku na pożegnanie od władz La Palmy otrzymaliśmy drobne prezenty byśmy nie zapomnieli o Wyspie i powrócili zwiedzać jej urokliwe zakątki.

Kontakt

WYSZUKIWARKA HOTELI

Hotel
Państwo
Region
E-mail Facebook

WYBIERZ INTERESUJĄCY CIĘ KRAJ